Naj računovodski servis

Arhiv: Znani naj računovodski servisi 2015

Zbornica računovodskih servisov (ZRS) je osmič podelila nagrade Naj računovodski servis.

Arhiv: Znani finalisti izbora Naj računovodski servis 2015

Strokovna komisija je 9. 9. 2015 izbrala finaliste izbora Naj računovodski servis 2015 v vseh treh kategorijah.

Arhiv: PODALJŠAN ROK ZA PRIJAVE: Prijavite se na izbor Naj računovodski servis 2015 in izkoristite vse prednosti izbora

Postopek izbora vsem prijavljenim nudi vpogled v poslovanje in s tem daje odgovor, kako nadgraditi svoje storitve. Izbirali bomo med tremi kategorijami računovodskih servisov: MALI, SREDNJI in VELIKI. Rok za prijave je podaljšan do 22. 7. 2015.

Arhiv: Izbiramo Naj računovodski servis 2015

Že osmo leto zapored v Zbornici računovodskih servisov organiziramo izbor Naj računovodski servis, na katerem lahko sodelujete le člani naše zbornice. Prijave zbiramo do 22.6.2015.

Arhiv: Razpis izbora Naj računovodski servis 2013 je podaljšan do 13.9.2013

Na razpis se lahko prijavijo člani Zbornice računovodskih servisov.